Wzmacniacze, głośniki, subwoofery – dla kierowców uwielbiających muzykę

Wygodne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody nieszablonowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o obszernej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby zwiększyć uciechę współczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych okresach auta elektryczne lub AppRadio. To auta, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie samochody mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego pola, ponieważ po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowe wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o fruwających autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie auta? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla miłośników aut i sztampowych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by błądzić przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne archaiczne auta.

radio do samochodu

pioneer

dodatki do nawigacji pioneerTS-A: głośniki serii A

głośniki eliptyczne